POrozmawiajmy o rozwoju - Powiat Hajnowski

W poniedziałek 13 lutego odbyło się kolejne z cyklu spotkań „Porozmawiajmy o rozwoju” w ramach akcji #ObywatelskiePodlaskie. Tym razem poseł Robert Tyszkiewicz oraz wicemarszałkowie województwa podlaskiego Maciej Żywno i Anna Naszkiewicz odwiedzili powiat hajnowski.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności. Przybyło na nie wielu samorządowców, przedsiębiorców oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Dużą ciekawość  wzbudziła informacja na temat możliwość pozyskania środków z UE w perspektywie finansowej 2014-2020. Mieszkańcy pytali się również o przyczyny likwidacji przez PiS programu dla Puszczy Białowieskiej (samorządy miały dostać 120 mln złotych do wykorzystania) oraz wyrażali swoje oburzenie w związku ze zbliżającym się marszem ONRu w Hajnówce.

Na zakończenie spotkania Mirosław Romaniuk, starosta powiatu hajnowskiego, podziękował w imieniu wszystkich samorządowców za doskonałą współpracę na linii powiat hajnowski – Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

 

Strona jest administrowana przez pracowników biura poselskiego Roberta Tyszkiewicza w Białymstoku.
Kopiowanie i wykorzystywanie informacji wymaga zgody biura poselskiego.

Copyright © 2011-2018 Biuro Poselskie Roberta Tyszkiewicza.

Projekt i realizacja copyright © 2011-2018: Piotr Robert Konopelko.