PODLASKA MOZAIKA - LISTA LAUREATÓW

Lista laureatów I edycji konkursu "Podlaska mozaika", ogłoszona w dniu 19 września podczas gali konkursu w VI LiceumOgólnokształcącym w Białymstoku:

NAGRODA GŁÓWNA - za całokształt działań zorganizowanych w ramach konkursu - SZKOLNA PRACOWNIA KOMPUTEROWA - Szkoła Podstawowa nr 47 w Białymstoku

WYRÓŻNIENIE w kategorii szkoła/ placówka - Bursa Szkolna w Białymstoku

KATEGORIA: SZKOŁY PODSTAWOWE

I miejsce w kategorii prac zbiorowych zdobyła Szkoła Podstawowa nr 12 w Białymstoku za pracę w postaci dużej księgi "Mozaika podlaska w oczach najmłodszych"

WYRÓŻNIENIE w kategorii prac indywidualnych otrzymała Karolina Prus z Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 3 w Białymstoku za prace fotograficzno-plastyczną "Podlaska Łąka Kultur"

 

KATEGORIA: SZKOŁY GIMNAZJALNE, PRACE ZBIOROWE

I miejsce: Gimnazjum nr 9 im. 2. Korpusu Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku za oklicznościowe wydanie gazetki szkolnej, z pracami literackimi uczniów gimnazjum

II miejsce ex aequo: Aneta Szymańska, Paulina Szarkowska, Patrycja Rutkowska i Urszula Snarska z Gimnazjum im. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie za film "Kulturowa mozaika Białegostoku"

oraz Olaf Kowalczyk i Michał Zbrzeźniak z Publicznego Gimnazjum nr 18 w Białymstoku za film "Oswoić inność"

KATEGORIA: SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

PRACE ZBIOROWE:

I miejsce: uczniowie klasy IV TB "b" i TUS Zespołu Szkół Technicznych w Suwałkach za film "Stara Wiara"

II miejsce: wychowankowie Bursy Szkolnej w Białymstoku: Marta Godun, Dżaneta Miśkiewicz, Magda Ćwiek, Kornelia Kulesza, Weronika Chłopiak, Karolina Błażuk, Kamila Stepaniuk, Martyna Klimaszewska, Kamil Łupiński, Daniel Kiejko - za fotoreportaż "Okno Boga" oraz Magdalena Szyszko, Anna Bielawska, Patrycja Korzyńska, Marta Mojsa, Wronika Klepacka, Kaludia Gołębiewska, Olga Gwiazdowska, Agnieszka Kotuk, Emilia Kowalska, Justyna Selwianiuk, Agnieszka Roszko, Martyna Klimaszewska - za wystawę prac plastycznych "Podlaska mozaika"

III miejsce: Mateusz Bagrowski, Grzegorz Burzyński i Aleksandra Szarko z II LO im. Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim za "Kalendarz 2013 - Nasz potrawy"

NAGRODĘ INDYWIDUALNĄ zdobyła Katarzyna Pańkowska z II LO im. Tarszkiewicza w Bielsku Podlaskim za makietę przedstawiającą podlaskie świątynie.

WYRÓŻNIENIA SPECJALNE DLA NAUCZYCIELI otrzymali:

- Włodzimierz Wawulski z II LO w Bielsku Podlaskim

- Małgorzata Rusiłowicz ze Szkoły Podstawowej im. Wspólnoty Polskiej w Białostoczku

- Irena Jabłuszewska z Zespołu Szkół z Dodatkową Nauka Języka Białoruskiego w Bielsku Podlaskim

 

W konkursie wzięły udział 22 szkoły i placówki, nadesłano 105 prac. W komisji konkursowej pracowali: Wiesława Ćwiklińska, wicekurator oświaty w Białymstoku; Magdalena Godlewska, prezes Stowarzyszenia Edukacji Kulturalnej "Widok" w Białymstoku; Katarzyna Sztop-Rutkowska, Instytut Socjologii Uniwersytetu w Białymstoku; Ewa Dąbrowska, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego; Marzena Rafalska, konsultant z Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Łomży; Anna Mierzyńska, Biuro Poselskie Roberta Tyszkiewicza, Tadeusz Mosiek, dyrektor VI LO w Białymstoku.

Organizatorami konkursu byli: posel Robert Tyszkiewicz, Kuratorium Oświaty w Białymstoku i Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. Konkursu objęła honorowym patronatem pani Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania.

 

Strona jest administrowana przez pracowników biura poselskiego Roberta Tyszkiewicza w Białymstoku.
Kopiowanie i wykorzystywanie informacji wymaga zgody biura poselskiego.

Copyright © 2011-2023 Biuro Poselskie Roberta Tyszkiewicza.

Projekt i realizacja copyright © 2011-2023: Piotr Robert Konopelko.