O sobie prywatnie

robert_tyszkiewicz

0193ff3

Prywatnie jestem przede wszystkim białostoczaninem, mężem Agnieszki, ojcem Michała oraz miłośnikiem dobrej muzyki. Gram na gitarze elektrycznej. Jako student sam komponowałem piosenki, które potem z przyjaciółmi wykonywaliśmy przed całkiem szeroką publicznością. Dziś wolę grać w domowym zaciszu. To mój najskuteczniejszy sposób na odpoczynek.

Jeśli w wolnym czasie nie gram na gitarze, to na pewno słucham muzyki. Lubię dobrego, klasycznego rocka, jestem fanem amerykańskiego southern rocka i blues-rocka.   Co nie znaczy, że w mojej bogatej kolekcji płyt są tylko te rockowe. Słucham  zarówno  Arethy Franklin, Sandy Denny i Erica Claptona, jak i zespołów: Led Zeppelin, Gov`t Mule, Allman Brothers Band, Black Crowes, Dave  Matthews` Band.  Bardzo lubię też Bruce`a Springsteena czy Salifa Keitę.

 

Posłuchaj mojej audycji muzycznej w Polskim Radiu Białystok: http://www.radio.bialystok.pl/nierobmypolityki/index/id/54252.

 

 

Jestem też fanem piłki nożnej. Pewnie dlatego, że jako uczeń podstawówki sam grałem w nogę. Moja szkolna drużyna zdobyła nawet wicemistrzostwo Białegostoku! Podczas tych rozgrywek stałem na bramce.

Dziś przede wszystkim kibicuję Jagiellonii Białystok - wszak to drużyna mojego rodzinnego miasta. Najlepszy polski piłkarz? Oczywiście Tomek Frankowski z Jagiellonii. Zawsze oglądam też mecze, w których gra FC Barcelona. I Leo Messi -  genialny piłkarz...  Kibicuję Barcelonie nawet gdy przegrywa. Na szczęście rzadko się to zdarza...

A kiedy już nie gram, nie słucham muzyki i nie oglądam meczu, spaceruję z moim psem. Po białostockim parku oczywiście. Jest gdzie spacerować...


Ja - prywatnie - zobacz galerię: http://roberttyszkiewicz.pl/galerie/category/27-kiedy-jestem-w-domu

 

Strona jest administrowana przez pracowników biura poselskiego Roberta Tyszkiewicza w Białymstoku.
Kopiowanie i wykorzystywanie informacji wymaga zgody biura poselskiego.

Copyright © 2011-2023 Biuro Poselskie Roberta Tyszkiewicza.

Projekt i realizacja copyright © 2011-2023: Piotr Robert Konopelko.